Łączna liczba wyświetleń

22 października 2016

Kilometry z www.endomondo.com dla mnie [18 październik 2016r.]

Każdy PRZEBIEGNIĘTY METR i PRZEJECHANY ROWERKIEM KILOMETR zwiększa szansę na to bym stanęła na nogi i ćwiczyła chodzenie!
Nie mogę zapomnieć jak się chodzi! Nigdy!

No i jeszcze LATAĆ chcę! - samolotem do Hamburga po kolejną dawkę ŻYCIA.

Magda Gentek jesteś WIELKA ;-)
 
SPORT TO ZDROWIE - a korzyści i DLA WAS i DLA MNIE
 
 
 

Moim aniołem został Stanisław Bachleda-Curuś [17 październik 2016r.]

Stanisław Bachleda-Curuś o Olimpii.

Dziękuję Stanisław Bachleda-Curuś za empatię i gorące serducho. 
Kiedyś jeszcze odwiedzę Zakopane (byłam tam tuż przed chorobą) i wpadnę na herbatkę :-)

Tymczasem kochani postawcie mnie na nogi:
www.zrzutka.pl/z/Olimpia
PayPal: izaglowacka5@wp.pl

15 października 2016

NF-WALKER - pionizator dla mnie [15 październik 2016r.]

Zobacz jak działa NF – Walker, bardzo chcielibyśmy go kupić, bym nie musiała leżeć w łóżku, ani siedzieć w wózku, a CHODZIĆ!!!

Pomożesz mi? 
Może bym mogła jeszcze iść do przedszkola :-)



Postaw mnie na nogi !!!!!!

www.zrzutka.pl/z/Olimpia 

Udostępnij proszę ZBIÓRKĘ www.zrzutka.pl/z/Olimpia na NF-Walker na swoim profilu i wpłać symboliczne 5zł. "Ziarnko do ziarnka....i będę miała maszynkę do chodzenia ;-)
Dziękuję <3

Cena okrutnie wysoka - aż 29500zł

Ja - Olimpia w Gazecie Piskiej [14 październik 2016r.]

A tymczasem w Gazecie Piskiej... piękny artykuł o mnie :-)
Dziękujemy <3
 
 

Olimpia w TVP3 Olsztyn [14 październik 2016r.]























Tak medialnie :-)
Wkradła się mała pomyłka. W klinice w Hamburgu musimy być co 2 TYGODNIE
 (w materiale jest podane raz w miesiącu)


13 października 2016

Mam na imię OLIMPIA i staję do walki z NCL!


Poślij mi BUZIAKA :-* 
 wesprzyj GROSZEM i pokaż, że jesteś MOIM ANIOŁEM.

Po prawie dwóch latach walki o prawo do leczenia otrzymałam taką szansę w klinice w Hamburgu w ramach tzw. „terapii współczucia”. 
I teraz muszę co 2 tygodnie latać do szpitala do Niemiec, by dostać LEK. 
Razem z moimi rodzicami zawalcz o moje ŻYCIE. 
Bez Ciebie i Twojej pomocy sobie nie poradzimy. 

Możesz mi pomóc lubiąc moją stronę, a lajkując udostępniając i komentując moje posty wysyłasz w świat wieści o mnie.

Możesz także mnie wesprzeć dobrowolną darowizną:

Subkonto Fundacji „Kocham Jaśka”
mBank 48 1140 1111 0000 2586 7900 1003
z dopiskiem: GŁOWACKA OLIMPIA

Subkonto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
z dopiskiem: 26147 GŁOWACKA OLIMPIA

<3 „Darowane dobro zawsze powraca”. (Jason F.Wright)


* OTO KRÓTKA HISTORIA MEGO ŻYCIA 

Mam na imię Olimpia i mam trochę ponad 5 lat. Urodziłam się pewnego kwietniowego dnia jako piękna księżniczka swoich rodziców. Ładnie rosłam, dobrze się rozwijałam, szybko zaczęłam chodzić i mówić. Nawet zdążyłam zostać zuchem :-) Jednak w wieku 3,5 roku dostałam pierwszego napadu padaczki, później kolejnego i kolejnego. Po wnikliwych badaniach lekarze powiedzieli, że choruję na ceroidolipofuscynozę neuronalną NCL2. Wiem strasznie trudno to się wymawia jednak moi rodzice robią to bezbłędnie.

To choroba metaboliczna o podłożu genetycznym, z której sideł nie ma szansy się wyrwać, bo jeszcze w dzieciństwie kończy się śmiercią. Niby NIEULECZALNA!!! My nigdy z nią się nie zaprzyjaźniliśmy i powiedzieliśmy jej zdecydowane NIE!!!

Ale... po wielu dniach rozpaczy pojawiło się światełko w tunelu.
Wygooglowaliśmy, że ktoś… gdzieś… wynalazł lek na tę straszną chorobę o roboczej nazwie BMN190. Tym kimś jest amerykański koncern farmaceutyczny BioMarin, a badania nad lekiem prowadzone są m.in. w klinice w Hamburgu. Już w lutym 2015r. szybciutko tam pojechaliśmy, ale niestety program był już zamknięty i nie chciano mnie do niego przyjąć :-(
Mieliśmy czekać, czekać, czekać. . . na następny nabór dzieci do badań nad nowo wynalezionym lekiem. 

Później nas poinformowano, że jednak nowy program się nie rozpocznie. Po prawie dwóch latach walki o szansę na leczenie, a tym samym na życie udało mi się w ramach „terapii współczucia” jako jedynemu do tej pory dziecku z Polski otrzymać szansę na leczenie. 

Zapytacie, a co to takiego ta ”terapia współczucia”? To taka terapia, w której istnieje możliwość udostępnienia do leczenia leku jeszcze oficjalnie niezarejestrowanego, wtedy gdy nie ma na świecie innej formy leczenia, a choroba zagraża życiu. Ja taką szansę z Bożą pomocą otrzymałam. I tak ja malutka z pięknych mazur muszę co 2 tygodnie pokonywać ponad 1000km do kliniki w Hamburgu, by otrzymać lek, o który tak długo walczyliśmy. Muszę go dostawać regularnie co dwa tygodnie do końca życia, bo bez niego szybko bym umarła. 

Możesz mi pomóc dzielnie walczyć z chorobą, bo niby
pieniądze szczęścia nie dają… , a jednak bardzo wysoka jest cena mojego życia.

Jeśli nie możesz mnie wspomóc finansowo, zawsze możesz pamiętać o mnie w swojej modlitwie.
To dla mnie bardzo cenny dar serca <3
Dziękuję 





09 października 2016

Najgorsze chwile za mną. W domku! [9 październik 2016r.]

Wczoraj zostałam wypisana z kliniki w Hamburgu i przed północą dotarliśmy do domku. Budzę się rano, a tu taka miła niespodzianka, którą przygotowała moja siostra z babcią. Balony :-)

Muszę szybko cieszyć się pobytem w domku, bo już w następną niedzielę znów jadę do Hamburga, a właściwie to lecę samolotem :-)

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj modlili się za moje zdrowie i ks.Wojtkowi za piękne kazanie.
Ja nie mogłam być osobiście, ale jestem Wam ogromnie wdzięczna.
Przesyłam Wam moc buziaczków :-*


Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? [7 październik 2016r.]

Dnia 8 października o godz.7:00 w kościele w Białej Piskiej odbędzie się Msza Święta w intencji zdrowia Olimpii. 

My pragniemy podziękować Bogu i Matce Najświętszej za otrzymaną szansę leczenia, a tym samym życia oraz za opiekę Nieba nad Olimpią, bo wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji.

Cóż więc na to powiemy? Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? Rz 8,31
Polecamy się w modlitwie <3


Jutro spotkanie z BMN190 [5 październik 2016r.]

Dziś muszę się porządnie wyspać, bo już jutro raniutko pojadę na OIOM, gdzie lekarze będą przez kilka godzin podawać do mojej główki tak przez nas wyczekiwany LEK o roboczej jeszcze nazwie BMN190. Bardzo się boję, czy mój organizm na niego źle nie zareaguje i nie zacznie z nim walczyć.
Bo w zasadzie się jeszcze nie znają ;-)
Teraz muszą się poznać i polubić :-)

Ale mówią, że jestem w dobrych rękach.
I przewidują u mnie co najwyżej gorączkę.
Boimy się myśleć nawet o gorszych rzeczach.
Mój organizm nie może mi tego zrobić!

A tymczasem od dziś w Bostonie trwa sympozjum NCL. Jest na nim też moja Pani doktor z Hamburga Angela Schulz. Naukowcy przez 4 dni będą mówili o wszystkim co dotyczy leczenia tej strasznej choroby.

Pozostaje nam oczekiwać tylko dobrych wiadomości.
http://nclboston2016.com/

Wspomnijcie o mnie Bogu w modlitwie.
I bądźcie blisko myślami, jak zwykle.
Mieć Was to duży luksus.
Dziękuję <3



Od jutra kontynuujemy walkę o moje zdrowie i życie. [3 październik 2016r.]

Po długim weekendzie, leniuchowaniu i spaniu do 11:00 od jutra kontynuujemy walkę o moje zdrowie i życie. 

Już z samego rana rezonans mojej główki, by sprawdzić czy po operacji "to coś" w mojej głowie siedzi w odpowiednim miejscu. Jak już się wybudzę po narkozie (już trzeciej w przeciągu 7 dni), czeka mnie przez dwa dni szereg badań moich pięknych oczu, aż u kilku okulistów. 

A w czwartek raniutko jadę na OIOM, gdzie lekarze po raz pierwszy będą podawać mi LEK, o który tak długo walczyliśmy. I tam spędzę całą dobę :-(

To ja na dzisiejszym spacerku :-)
 
Tu jest trochę inaczej niż w polskich szpitalach, tu dzieci muszą chodzić na podwórko!!!! Więc chodzimy na plac zabaw, a najczęściej na dłuuuugie spacery. Klinika w Hamburgu, gdzie teraz jestem jest prawie tak wielka jak moje miasto, potrafię więc i z 3-4 godziny spacerować z rodzicami. Fajnie, bo ja spacerki bardzo lubię.
 
 

...dać dziecku całe powietrze...... [29 wrzesień 2016r.]

...dać dziecku całe powietrze, słońce, całą życzliwość, jaka mu się należy, niezależnie od zasług czy win, zalet czy przywar...

... a dziś taka niespodzianka :-)
Mało rozumiem co do mnie mówią, ale dziś dwa razy powiedziałam GUT. To znaczy, że jest chyba ze mną DOBRZE :-) Szlifuję już język :-)
Operacja przebiegła pomyślnie :-)
 
Jeszcze we wtorek kolejny rezonans, by sprawdzić czy to co włożyli do mojej główki jest we właściwym miejscu i już za tydzień dostanę pierwszą dawkę upragnionego leku :-)

Dziękuję że jesteście z nami <3
 


 

Nasze modlitwy zostały wysłuchane!!!! [27 wrzesień 2016r.]

• Dobry Bóg wysłuchał naszych modlitw :-)

Gdy po ludzku straciliśmy wszelką nadzieję na leczenie, przyszła wiadomość, że komisja międzynarodowa zakwalifikowała Olimpię do leczenia w ramach "terapii współczucia." I tak niemalże 2-letnia walka, o to by nasza córeczka miała szansę ŻYĆ zakończyła się 26.10.2016r.
Przed nami długie leczenie w Niemczech, ale z Waszą nieocenioną pomocą damy radę.
Jutro Olimpia z samego rana ma operację na główce. 

Proszę pamiętajcie o niej w modlitwie <3
Bądźcie razem z nami <3

O co chodzi w tzw. "terapii współczucia" i jak będzie wyglądało nasze leczenie w Hamburgu napiszemy więcej jak już za 2 tygodnie wrócimy do domku.
A na zdjęciu ja - Olimpia na placu zabaw przed kliniką dzień przed operacją!




21 września 2016

A było tak pięknie.... [21 wrzesień 2016r.]

Dziś byłam na wizycie u mojej Pani Doktor w CZD w Warszawie. I dobrze, że już w domku ;-)

Wczorajszy dzień był dla mnie cudowny, były też urodziny mojej starszej siostrzyczki, ale wieczór już strasznie nie fajny jak i dzisiejszy poranek. Miałam dwa ataki paskudnej padaczki, akurat w tak wyjątkowym czasie. A kilka miesięcy był spokój. 

No i czuję się tak jak widać na zdjęciu :-(
 
Jak już wracaliśmy do domku widzieliśmy całą masę pięknych tęcz na niebie. A ta na zdjęciu zupełnie wyjątkowa, pojawiła się w chwili kiedy jadąc z Warszawy podjechaliśmy pod nasz Kościół, tuż przed Mszą Świętą :-)
 
Czy wiecie że tęcza to symbol przymierza Boga z człowiekiem? 

Bóg powiedział: "Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią." Rdz 9:13

Wiem, że On słucha naszych modlitw, kocha bardzo i jest blisko mnie <3
 
Muszę się jakoś trzymać!!!!!

Jestem w podłym humorze ;-)

Podwójna tęcza :-) Od Boga dla mnie :-)

Życie to tylko chwile.... [18 wrzesień 2016r.]

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same. 

Nieważne jakie decyzje podejmą, jak będzie wyglądał nasz dzień za tydzień, miesiąc, czy rok. 

Miłość będzie z każdym dniem większa, piękniejsza, bardziej dojrzała, bo "wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia." Flp 4,13

Kocham nad życie <3


Zdobyłam MEDAL [15 wrzesień 2016r.]

Dziś z siostrą brałyśmy udział w Lekkoatletycznych Zawodach Gminy Biała Piska. 
Ja dostałam od Pana Burmistrza i Jego Zastępcy medal za samą obecność ;-)
a siostra musiała przebiec dystans 600m :-)

Aha, grochówka była pyszna :-)
 
 

13 września 2016

Głucha cisza... [13 wrzesień 2016r.]

Decyzji o leczeniu Olimpii wciąż nie ma.
Miała być w piątek, dziś mamy wtorek i nadal cisza.
W klinice w Niemczech telefonów nie odbierają, na e-maile nie odpisują. Cisza!!!
Z każdym dniem bardziej tracimy nadzieję :-(
Proszę Was o modlitwę. Wszystko w rękach Boga. 

Piszecie, pytacie, a my nie mamy Wam nic dobrego do przekazania. Trwamy w oczekiwaniu... 
na jakąś decyzję. 


Bądź Wola Twoja Panie... [7 wrzesień 2016r.]

Noc... a nocą... myśli o jutrze... o przyszłości... o troskach...
Serce tak często odczuwa lęk przed nieznanym... szamocząc się w piersi... nie mogąc odnaleźć swego spokoju...
Łzy i smutek malują się na twarzy...
I tylko cicha nadzieja, że zdarzy się CUD...
Międzynarodowa komisja jutro zdecyduje, czy Olimpia otrzyma szansę, by się leczyć... i żyć...
Bądź Wola Twoja Panie... 


05 września 2016

Noc Fatimska [3 wrzesień 2016r.]

3 września w Katedrze św. Wojciecha w Ełku odbyła się Noc Fatimska w intencji Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca, której przewodniczył ks.Biskup Romuald Kamiński jednocześnie powierzając Olimpię Bogu przez ręce Matki z Fatimy.

Serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Jakubowskiemu i jego przyjaciołom oraz wszystkim, którzy modlili się razem z nami.
Za wszystko serdeczne Bóg zapłać <3



NADZIEJA pomaga wierzyć... [31 sierpień 2016r.]

NADZIEJA pomaga wierzyć, WYTRWAŁOŚĆ - iść naprzód, a ODWAGA - walczyć i żyć. 

Jako rodzi­ce zaw­sze mu­simy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otoczyć ni­mi dzieci i osłaniać je przed krzywdą czy bólem.

Najwspanialsze córeczki świata <3
Kocham najmocniej <3


29 sierpnia 2016

Wielkie serca pięknych kobiet [29 sierpień 2016r.]

Pani Alicja Wszołek i Agnieszka Gleba to dwie wyjątkowe kobiety o gorących sercach, które wzięły udział w licytacji wyjątkowego różańca www.facebook.com/miamariapl, by wspomóc mnie w walce z chorobą.

Jesteście wyjątkowe. Z serca dziękuję <3

Tu możesz kupić chrześcijańską biżuterię z sercem - www.miamaria.pl


24 sierpnia 2016

Jest nadzieja..... [24 sierpnia 2016r.]

BioMarin i urzędy w Niemczech wydały formalną zgodę na leczenie dzieci z chorobą na która cierpi Olimpia w ramach „terapii sumienia.” (lek ciągle nie jest oficjalnie dostępny na rynku).

Teraz tylko oczekiwanie, czy Olimpia na leczenie się zakwalifikuje, ponieważ kryteria przyjęcia dzieci są dość rygorystyczne. Dwa dni temu Olimpka została wypisana ze szpitala, jest jeszcze bardzo osłabiona po chorobie, bo wiele dni nie mogła jeść. W szpitalu nie miała siły nawet siedzieć nie mówiąc o chodzeniu, a dziś jest tak :-)

Przed nami nerwowe oczekiwanie na decyzję szanownej komisji, która niebawem wyda WYROK….

Niech się wypełni WOLA BOŻA. Jezu, Ufam Tobie. Polecamy się w modlitwie <3


20 sierpnia 2016

"Rzeczą człowieka jest WALCZYĆ...." [20 sierpnia 2016r.]

Szczególne podziękowania dla ks.Andrzeja Zienkiewicza proboszcza parafii p.w.Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej za Mszę świętą w intencji Olimpii i trud podjęcia modlitwy osobistej w intencji jej uzdrowienia oraz dla wszystkich osób, które uczestniczyli w Eucharystii.
 
Wyrazy wdzięczności za czuwanie z modlitwą o uzdrowienie Olimpii, które odbyło się po Mszy świętej kierujemy w stronę ks.Tomasza Rożka oraz zespołu uwielbienia Damiana Kaczyńskiego, Julity Bazydło, Pauli Pieloch, Madzi Grądzkiej, Filipa Chrypankowskiego i Patryka Piotrowskiego.
 
Komitet Społeczny "Pisz dzieciom" - dziękujemy za inicjatywę i organizację.

<3 Błogosławiony czas <3


Msza święta z modlitwą o uzdrowienie Olimpii [18 sierpień 2016r.]

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie Olimpii 
18 sierpnia o godz.18:00 w kościele Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej w Piszu.



 

Szpitalny czas :-( [13 sierpień 2016r.]

Kochani od kilku dni czuję się bardzo źle. 

Nic nie mogłam jeść, ani pić przez 4 dni, tylko w kółko płakałam i wczoraj musieliśmy iść do szpitala. 
W buzi mam dużo krwawiących ranek i to bardzo, bardzo, bardzo mocno mnie boli. 
Jestem tak osłabiona, że nie mogę nawet siedzieć. 
Dostaję kroplówki i lekarstwa.
Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej. 
Rodzice bardzo się o mnie martwią. Ale są i tacy, którzy tego nie potrafią uszanować :-( <3 Pamiętajcie o mnie w modlitwie <3


miamaria.pl [12 sierpień 2016r.]

miamaria.pl dziękujemy z głębi serca za aukcję na rzecz Olimpii <3

Do zlicytowania dziesiątka Różańca pleciona jest z białego i błękitnego sznureczka jubilerskiego. 
Kamienie – błękitne , fasetowane jadeity. 
Sercem różańca jest srebrny Krzyż (9x9x3mm) z napisem " I N R I " (łac. Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum) oznaczający skrót łacińskich słów IESVS NAZARENVS REX IVDÆORVM (Jezus Nazarejczyk Król Żydów).
 
••• Boże Mój...
Nie dałeś mi skrzydeł, a ja chcę latać z aniołami.
Nie dałeś mi mocnych nóg, a ja chcę biegać z innymi.
Nie dałeś mi głębokiego oddechu, a ja chcę latawce wprawiać w ruch.
Nie dałeś mi sokolego wzroku, a ja chcę widzieć wszystko dokładnie.

ALE DAŁEŚ MI JEDNO MAŁE ŻYCIE, ja Tobie je oddaje. Ty się mną zajmij <3







Gdy sił coraz mniej... [5 sierpień 2016r.]

Gdy sił coraz mniej...
Gdy płynący czas odbiera Ci nadzieję...
Gdy trudności piętrzą się przed Tobą...
Gdy jutro niepewne...

Leczenie Olimpii miało się rozpocząć w 3 kwartale 2016r. a tu wszyscy milczą jak zaklęci, nikt nic nie wie. Chyba taka taktyka! Nieoficjalnie mówi się, że Państwo Polskie nie jest zainteresowane leczeniem jej i kilku innych dzieciaków. Bo...
•bo leczenie zbyt długie (do końca życia musi dostawać lek).
•bo efekty zbyt małe (leczenie tylko! zatrzymuje postęp choroby, a to trochę za mało!).
•bo koszty zbyt wielkie (prawdopodobnie ponad 600 tyś.dolarów rocznie).
Ogólnie na pomoc Państwa nie ma co liczyć, bo... ciągle chroniczny brak środków!, albo raczej brak znajomości :-)
Zawsze jednak ekonomicznej za kilka lat wypłacić zasiłek pogrzebowy. I problem będzie z głowy...
!!! PO LUDZKU NIE MA NA CO LICZYĆ !!!

Jak spojrzeć w te piękne oczy i powiedzieć, córeczko nie chcą Cię leczyć, skazali Cię na śmierć? Jak to zrobić?

<3 Dziękujemy WAM, ludziom o WIELKICH SERCACH za pomoc, wsparcie i modlitwę <3
 
 

24 lipca 2016

Moja ŚWIĘTA imienniczka - OLIMPIA

Święta Olimpia 
urodziła się w 361 lub 368 roku. W 386 roku poślubiła byłego prefekta miasta - Nebrydiusza, który zmarł po dwudziestu miesiącach małżeństwa. Po śmierci męża Olimpia zwróciła się całkowicie ku życiu ascetycznemu i pobożności. Rozczytana w Piśmie świętym orientowała się w wielu zagadnieniach teologicznych. Była opiekunką ubogich i chorych. Ze swych bogatych zasobów hojnie rozdzielała jałmużny i łożyła na potrzeby kościołów. Patriarcha Nektariusz w uznaniu tych zasług mianował ją diakonisą, co wobec jej młodego wieku było wówczas czymś wyjątkowym. Potem znalazła się w bliskim otoczeniu św. Jana Chryzostoma, którego przyjaźń szczególnie sobie ceniła. Święty Jan skierował do niej siedemnaście listów, które szczęśliwie się zachowały do dziś. Zmarła 25 lipca 408 roku.
W ikonografii święta Olimpia ubrana jest w ciemne szaty mnisze, w lewej dłoni trzyma krzyż. Wspomnienie liturgiczne w Kościele rzymskokatolickim obchodzone jest 25 lipca.

ŚWIĘTA OLIMPIO – WSTAWIAJ SIĘ ZA MNĄ U BOGA <3
ŚWIĘTA OLIMPIO - WSTAWIAJ SIĘ ZA MNĄ U BOGA <3

16 lipca 2016

Dokładnie 2 lata temu- wspomnień czas

Dziś facebook przypomniał nam Olimpię dokładnie 2 lata temu :-)
Miała wtedy 3 lata i 3 miesiące i była najmłodszym ZUCHEM na GRUNWALDZIE.
Dziś samodzielnie nie chodzi, ale na przekór losowi WIERZĘ, ŻE JESZCZE ZATAŃCZY.
Kocham najmocniej. Moje słońce <3


14 lipca 2016

MiaMaria.pl [14 lipiec 2016r.]



RÓŻANIEC NA RĄCZKĘ
taki przepiękny prezent z serca dziś otrzymała Olimpia od sklepu z biżuterią chrześcijańską  

Dzisiejszy dzień był dla nas wyjątkowy. W intencji Olimpii odbyła się Msza Święta w Australii jako dar serca od C.A.Amesa. Łącząc się w modlitwie tuż przed GODZINĄ MIŁOSIERDZIA w kościele w Białej Piskiej Olimpka przez ręce ks.Marka otrzymała SAKRAMENT NAMASZCZENIA CHORYCH, a jej cudowny różaniec został poświęcony. 
Jak wszystko pięknie się ułożyło. 
Dzisiejszy dzień był dla nas pełen łask.
Dziękujemy :-)


Dziękujemy zespołowi MiaMaria za gorące i szlachetne serca <3


Różaniec jest idealny - piękniejszego nie można było zaprojektować <3


MiaMaria - projekty z Sercem <3