Łączna liczba wyświetleń

19 stycznia 2019

Potrzeba nas kochać... [19 styczeń 2019r.]

W każdym dziecku istnieje nieskończona potrzeba kochania Go takim jakie jest, 
z całym jego duchowym pięknem, indywidualnością i również niedoskonałością.
.
Nasz poranek postanowiliśmy dziś spędzić na uroczystym śniadanku 
wśród rodzin takich jak nasza i z przesympatycznym personelem 
Po miłym spotkaniu i obowiązkowym spacerku wróciliśmy już do domku.
.
Pamiętacie, że dziś o 17:00 zaczyna się 

My z Inez z przyjemnością zakład przegramy!
A przegramy wtedy, gdy Was na imprezie będzie dużo!
.
Pozdrawiamy serdecznie Małgosię i jej rodzinę, 

wszystkich uczestników maratonu i Komitet Społeczny "Pisz dzieciom"

Bawcie się dobrze w rytmie zumby 🏃‍♂️🕺🏃‍♀️
Sercem z Wami
Buziaczki 💋
.
.




18 stycznia 2019

#Murem za Jurem [14 styczen 2019r.]

"Jedno serce zgasło, drugie zrezygnowało, a milionom pękło na pół". 

💔

"Tutaj naprawdę prosi się nie o minutę czy godzinę, ale o wiele dni milczenia".
.
Paweł Adamowicz będziemy pamiętać!
.
A Ty #JurekZostań mimo wszystko 
😭

Pamiętasz? Do końca świata...
.




13 stycznia 2019

WOŚP Bonn [19 styczeń 2019r.]

"Najpiękniejszym dziękczynieniem za dary Boże, jest przekazywanie tych darów bliźnim”.
.
Dziś piszę do was prosto z Restauracja Polonia Bonn ;-)
Bawię się z WOŚP Bonn wśród pozytywnie zakręconych ludzi, 
przy super muzyce i uroczym prowadzącym Brusiek Daje Głos - produkt
.
Jednym słowem miło spędzamy czas w wyśmienitym towarzystwie, 
któremu przyświeca szczytny cel. 
.
Ja dostałam tak wiele dobra, więc także chcę się nim podzielić z innymi, 
bo pomaganie to piękna rzecz.
Z przyjemnością wraz z Inez postanowiliśmy przekazać na licytację 
nasz "bęben" i dorzucić się do tej naszej WOŚPowej skarbony.
.
Ps. Tort był przepyszny :-)
.
I Ty bez wychodzenia z domu możesz przekazać swój grosik zaglądając na stronę:
🇵🇱 ♥️ 🇵🇱 www.wosp.org.pl 🇵🇱 ♥️ 🇵🇱
Form wsparcia jest wiele...
.
Fundacja WOŚP będziemy z Wami do końca świata i jeden dzień dłużej!
.
.






08 stycznia 2019

Dziękuję za Twe serce - 1% [8 styczeń 2019r.]

Dodaj życia moim dniom...
Walczę o życie z chorobą Battena.
Urodziłam się w 2011r. jako zdrowiutka dziewczynka i pięknie się rozwijałam do 3,5 r.ż. 
Później zaczęły się pojawiać napady padaczki, a ja zaczęłam zapominać wszystko to, 
co się w swoim krótkim życiu nauczyłam. 
Dziś nie ma siły sama chodzić, moje oczy prawie nie widzą, już nie pamiętam jak się mówi. 
Choroba stopniowo prowadzi do całkowitej degradacji organizmu i przedwczesnej śmierci w wieku 8-12 lat.
Tak mówią statystyki i tak pokazuje samo życie.
Ale ja walczę o każdy dzień!
Poddana jestem innowacyjnej terapii w klinice w Hamburgu, 
gdzie bezpośrednio do mojej główki co dwa tygodnie podawany jest enzym, 
którego mój organizm nie produkuje. 
Leczenie bardzo mocno spowalnia postęp choroby, a w niektórych przypadkach 
nawet zatrzymuje, więc próbujemy oszukać czas i dodać dni do mojego życia. 
Jeśli chcecie mi pomóc w tej nierównej walce o życie i 
przekazać mi swój 1% będę wdzięczna do końca swoich dni, 
bo terapia musi być prowadzona do końca mego życia.
A później będę miała na Was oko... z nieba
KRS 00000 37904
26147 GŁOWACKA OLIMPIA
Dziękuję Wam wszystkim, którzy jesteście ze mną od początku. 
Bez Waszej pomocy to co osiągnęliśmy w leczeniu byłoby niemożliwe.
Dziękuję za Wasze gorące serca
Jeśli chcecie poznać bliżej historię mojego życia zapraszam na strony:

www.facebook.com/glowackaolimpia

www.facebook.com/HELPforOLIMPIA

oraz na stronę fundacji, która wciąż mną się opiekuje:

www.dzieciom.pl/podopieczni/26147
.
Jeśli masz ochotę UDOSTĘPNIJ, będzie mi miło.



A Ty Małgosia walcz... [3 styczeń 2019r.]

Małgosia Szymańska to mała dziewczynka, która potrzebuje dziś naszej pomocy. 
Urodziła się w połową serduszka. 
Przeszła już dwie operacje serca w 8 dniu i w 9 miesiącu życia i potrzebuje kolejnej. 
W wyniku powikłań pooperacyjnych jedno płucko nie pracuje jak powinno, 
więc maleńka musi mieć tracheotomię, bo oddychać jakoś trzeba. 
Leki, które Małgosia codziennie przyjmuje i rehabilitacja to także olbrzymi koszt.
I nie ważne czy mieszkasz w sercu mazur jak Małgosia, czy za granicą jak ja.
Pomóc można też z daleka. A jak?
.

🥇     Możesz PRZYJĄĆ WYZWANIE, taki mały zakład! Organizatorzy, 
czyli Komitet Społeczny "Pisz dzieciom" zorganizuje V Charytatywny Maraton ZUMBA, 
w którym weźmie udział minimum 200 osób, 
a Ty wtedy zobowiązujesz się wpłacić na konto Komitetu 150zł. na leczenie Małgosi.
Zakład wypada przegrać 😋

Osoby chętne przyjąć wyzwanie mogą zgłaszać chęć udziału za pośrednictwem strony Komitet Społeczny "Pisz dzieciom" lub e-mail: piszdzieciom@gmail.com
.

🥈Jeśli mieszkasz blisko Małgosi "Komitet Społeczny "Pisz dzieciom" gwarantuje 
3 godziny odlotowej zabawy z ZUMBA Fittnes i wspaniałymi instruktorkami. 
Także 19 stycznia 2019r. godz. 17:00 - sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej Nr 1 w Piszu. Obecność mile widziana.

.
🥉Chęć i radość życia Małgosi jest tak ogromna, że nie możemy przejść obojętnie.
My przyjęliśmy wyzwanie obie, bo działamy w duecie i chcemy podzielić się dobrem, które kiedyś otrzymałyśmy.
.
🥊🥊 PRZYJMIJ WYZWANIE Z NAMI 🥊🥊
.

Wiecej info na zdjeciach i w linku do wydarzenia: 
.
.
🏆 Ps. A Ty Małgośka walcz z całych sił, w życiu wszystko jest możliwe. 
Ja jestem tego dobrym przykładem, bo prawie nikt nie dawał mi szans na leczenie, 
tym samym lepsze życie w tej chorobie.
A jednak! Pomylili się!
Ale wiem też, że bez dobrych ludzi, którzy mi kiedyś pomogli, by się to nie udało. 
Wiem, wiem... nie pamiętasz, bo jeszcze Cię na świecie nie było.

Ale kiedyś może opowiem Ci tę historię... 




.

02 stycznia 2019

Żegnam Stary Rok z wdzięcznością [31 grudnia 2018r.]

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem - TERAZ JEST NA TO CZAS!!!
Nie jutro, nie za tydzień, nie za rok, a... DZISIAJ!!!
Dzisiaj powinno zawsze być naszym najwspanialszym dniem. 
Oby każdy dzień życia był tak radosny.
.
Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze w tym NOWYM 2019 ROKU.
A na dziś dobrej zabawy 💃🕺
.
A ja niedługo jadę do kościółka podziękować za ten Stary Rok, bo było w nim wiele dobra 
i prosić o dalszą nade mną opiekę Nieba, bo któż mnie lepiej ochroni☝️
Wspomnę i o Was kochani 🙏
Za każde dobro dziękuję 💗
.
#Olimpia z rodziną
 żegnam Stary Rok z wdzięcznością.
.


Wtedy jest Boże Narodzenie [25 grudnia 2018r.]

 "Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz 
do niego ręce jest Boże Narodzenie. 
Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez ciebie, 
zawsze wtedy jest Boże Narodzenie".
.
Dziś w kościele polacy zaśpiewali w jezyku polskim kolędę "Cicha noc" i później jeszcze inne specjalnie dla Olimpii.
.
Żałuję, że mnie tam osobiście nie było, ale był tata z dziewczynkami. 
Zupełnie nieplanowanie zaszli w trakcie spaceru do kościółka.
Taka niespodzianka.
Bardzo to było piękne i wzruszające.

Z serca dziękujemy ♥️🎄♥️🎄♥️
.
#OlimpkowaMAMA
.