Łączna liczba wyświetleń

02 lipca 2015

Bal dla Olimpii 19.06.2015r. — w Mazurski Gościniec.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji balu i tym wszystkim, którzy się na nim wyśmienicie bawili, a przy okazji pomogli Olimpii <3
Wszyscy jesteście wspaniali. Było ciepło, przyjaźnie i pięknie. Dziękujemy :-)

 DZIĘKUJĘ :-)
 Przesympatyczne organizatorki.
 Przesympatyczne organizatorki.
 Super kobietki i Olimpka.
 Licytacje...
                                       Oto wylicytowane przedmioty. Dziękujemy :-)

                                                 Olimpka skupiona na pierwszym tańcu
 Przepiękna starsza siostra Olimpii
 Nie mogło zabraknąć pociągu.
 Wspaniałe humory dopisywały :-)
 Całą zabawę prowadził niezawodny DJ Paweł
 ...były też konkursy...





 Królewny balu :-)
 Czas pożegnać bal i do domku...
Było wspaniale - dziękujemy
:-)

O, moja trampolina zrobiła mi taką extra fryzurę :-) :-) :-)




Ech, te badania! Najlepsze nie wyszły :-( 2.06.2015



W domku :-)

Wiecie co? Dziś wyszłam ze szpitala :-)
A jutro raniutko jadę do Warszawy na badania i do innego doktora. 

Kolejny dzień w szpitalu :-(
Z każdym dniem jest coraz lepiej, ale w piątek nie było nam wesoło. 
Teraz dużo staram się uśmiechać i odpoczywać.

Pozdrawiam Oddział Dziecięcy w Piszu.

Miła niespodzianka :-)

Co to był za dzień :-)
Masza jesteś wielka :-) Podziękuj swoim cudownym dzieciakom.
Buziaki od Olimpii.



Koncert dla Olimpii

 Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca, którzy przyczynili się do powstania koncertu dla Olimpii, sponsorom, darczyńcom, zespołom i solistom, strażakom, właścicielom Wrzosu za udostępnienie lokalu i wszystkim tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.
BÓG ZAPŁAĆ.
 MGOK - jesteście cudowni



 Pan Jacek licytuje...
 Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swą obecnością. Cudowni...


 Instrumentalista Jasiek:-)



 Motory wywołały zachwyt u harcerek :-)
 Hm, jacy mężczyźni!
Można było pojeździć na motorach :-)

 Strażacy - dziękujemy!
 Dziękujemy wszystkim kobietkom i tym małym i tym troszkę większym za słodkie wypieki :-) Pyszności.
 Kochane ZHP :-)
Druhenki :-)

 Dziękujemy za liczne przybycie, pomimo kapryśnej aury.
 SERCA MACIE WIELKIE. BUZIAKI >3


świetna zabawa :-) 2.05.2015r.







Jesteście WIELCY i macie ogromne SERDUSZKA Buziaczki